Pakalpojumi

Konsultē:

  • ginekologi-endokrinologi
  • ginekologi
  • ārsts endokrinologs
  • Profesore imunologs
  • USG eksperts

Sadarbojamies ar Rīgas lielākajām laboratorijām – asins analīzes, hormonālās analīzes, ģenētiskās, kariotipa noteikšana, citoloģiskās, histoloģiskās analīzes.

Klīnikā tiek izmantota ultrasonoskopijas un kolposkopijas jaunākā aparatūra, olvadu caurlaidības pārbaude ar kontrastputām un USG.

Grūtniecēm grūtniecības novērošanas laikā tiek veikts hormonāls un ultrasonoskopisks monitorings, ģenētiskos skrīningus veic Eiropā akreditēts eksperts, kas veic arī ģenētiskos pārrēķinus.

Klīnikā strādā zinoši jaunie ginekologi – dzemdību speciālisti, kuri pacientes pieņem jebkurā pacientēm pieejamā laikā, arī akūti.

USG pakalpojumi

Ginekoloģiskā USG – dzemdes kakla, dzemdes, olnīcu, olvadu un mazā iegurņa orgānu sonoskopiskā izmeklēšana, izmantojot jaunākās paaudzes USG aparātu.

Pieejama arī USG ar papildu izmeklēšanas metodēm (speciālu putu vai šķidruma ievadīšana), lai izvērtētu dzemdes dobumu, olvadu caurejamību. 

Augļa USG izmeklēšana:

  1. Agrīnā grūtniecības laikā (implantācija, auglīša attīstība, olnīcu funkcija).
  2. Pirmā trimestra USG skrīnings (11.–13. grūtniecības nedēļās, ar augļa kakla krokas mērījumu, asins plūsmu noteikšanu auglīša sirdī un asinsvados), ko kombinējot ar specifiskiem bioķīmiskiem izmeklējumiem iegūst ģenētiskā riska aprēķinu. Nepieciešamības gadījumā var tikt veikts riska pārrēķins pie Eiropā akreditēta ārsta-eksperta.
  3. Otrā trimestra USG skrīningā (20.–22. grūtniecības nedēļās) veic padziļinātu augļa orgānu, skeleta, nervu sistēmas, sirds un asinsvadu izmeklēšanu. Šajā skrīningā parasti iespējams prognozēt bērniņa dzimumu.
  4. Trešā trimestra USG izmeklējumos dinamikā novērtē bērniņa augšanu un attīstību, prognozējamo svaru, kā arī placentas un dzemdes kakla stāvokli. Izmantojot specifiskus doplerometrijas rādītājus vērtē asins plūsmas asinsvados un placentā, kas liecina par augļa labsajūtu.

Endokrinologa konsultācijas

Endokrinologa konsultācijas pacientiem ar dažādām endokrīnās sistēmas saslimšanām, hronisku saslimšanu monitorēšana un terapijas uzraudzība, kā arī nepieciešamības gadījumā terapijas korekcija un individualizēšana. Metabolo procesu analizēšana un liekā svara problēmu risināšana ar jaunākajām metodēm un individualizētu medikamentozu terapiju.